Profesyonel Çözümler

Web Tasarım

Web Tasarım

Deneyimli çalışanlarımız ile birlikte sizlere özgün firmanızı ya da markanızı en iyi şekilde tanıtacak bir web tasarıma problemlerinizi çözmek veya işlerinizi kolaylaştıracak yazılımlarla entegre edereksizi bir adım öne taşımaktayız. Bodur Medya olarak web tasarımı yapılan süre zarfında yapılan tasarımlar müşterilerimize sunulur ve istediği değişiklikler yapılır.
Detaylı Bilgi
Sosyal Medya

Sosyal Medya

Herkes tarafından aktif bir şeklde kullanılan sosyal medya hesapları bulunmaktadır. Sosyal medya kullanımı ülkemizde hızla artış göstermektedir. Bodur Medya olarak deneyimli çalışanlarımız ile birlikte sizlerin sosyal medya hesaplarını en iyi seviyeye getirebilmek için çalışmalar yapmaktayız. Çalışmalarımız boyunca sizler ile iletişim halindeyiz.
Detaylı Bilgi
Arama Moturu (SEO)

Arama Moturu (SEO)

Tasarlamış olduğumuz web sitelerinizi arama motorunda üst sıralara taşımak için deneyimli ekip arkadaşlarımızla yaptığımız (SEO) çalışmamızdır. Bodur medya olarak yapmış olduğumuz bu SEO çalışması sonucunda web sitenizi google arama motorunda üst sıralara taşıyarak adınızı daha fazla kitlelere duyurmanızı ve büyümenizi sağlıyoruz.
Detaylı Bilgi
E-Ticaret

E-Ticaret

Günümüzde hızla artan internet kullanımı bağlı olarak e-ticaret sitelerinde de artış görülmektedir. Bodur medya olarak deneyimli çalışanlarımız ile birlikte sizlere en etkili e-ticaret sitesini hazırlıyoruz. Hazırlamış olduğumuz bu e-ticaret siteleri sayesinde sizlerde ürünlerinizi daha geniş kitlelerle paylaşama imkanına sahip oluyorsunuz.
Detaylı Bilgi
360 Ajans

360 Ajans

360 ajans hizmetimiz sayesinde sitenizde yer alan bütün görsellerin hazırlığı yapılır. Bodur Medya olarak deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile firmanıza özel kataloglar hazırlanır. Hazırlanan bu kataloglar sayesinde firmanızı internet üzerinde bir dergi haline getirilir.
Detaylı Bilgi
Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Grafik tasarımı sizin internette bir kimliğinizdir. Firmanızı en etkili hale getirmenin yollarından bir taneside şık ve kaliteli bir grafik tasarımıdır. Bodur Medya olarak deneyimli çalışanlarımızla birlikte sizler için daha önce kullanılmamış şık ve etkili bir tasarım için çalışmalar yapmaktayız. Yapmış olduğumuz bu tasarımlarda sizin görüşlerinize önem vermekteyiz.
Detaylı Bilgi
Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulamalar

Günümüzde kullanımı oldukça artan mobil cihazlar iş hayatını olumlu yönde etkilemektedir. Deneyimli çalışanlarımız ile birlikte sizin firmanızı mobil cihazlarda üst sıralara taşıyoruz. Bodur Medya olarak daha çok müşteri kitlelerine en kısa sürede ve profesyonel bir şekilde ulaşmanıza öncülük yapıyoruz.
Detaylı Bilgi