Hakkımızda

BodurMedya

360 Ajans, Arama motoru, E-Ticaret, Grafik Tasarım, Mobil Uygulamalar, Sosyal Medya, Web Tasarım, Yazılım Geliştirme gibi hizmetlerimizle sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak çalışma arkadaşlarımızla, en iyi hizmet verebilmek için bir araya geldik.

Ülkemiz genelinde internet kullanımının artması ile birlikte internete olan ilgi her geçen gün artış göstermektedir. Bu artışı fırsata dönüştürmek sizin elinizde. İnternet aracılığıyla çok iyi yerlere gelebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Web sitesi sahibi olmanız. Web sitesi sayesinde firmanız ya da markanızı daha geniş kitlelere duyurma fırsatına sahip olmaktasınız. Bu işlemi en iyi şekilde sizlere sunabilmek için Bodur Medya olarak derin araştırmalar yapmaktayız. Web sitenizi hazırlarken yaptığımız diğer çalışmalardan gelin hep beraber öğrenelim.

İlk olarak grafik tasarımı yapıyoruz. Grafik tasarımı sitenizi diğer sitelerden ayıran en önemli işlemlerden bir tanesidir. Bodur medya olarak daha önce kullanılmamış etkileyici tasarımlar yapmaktayız. Yapmış olduğumuz bu tasarımlar sayesinde siteniz daha kaliteli hale gelmektedir. Sonrasında ise 360 ajans diye anlandırdığımız çalışmamıza başlıyoruz. Bu çalışmamız sayesinde sitenizde yer alan görselleri seçiyoruz ve sizin sitenizde paylaşmak istediğiniz tanıtım videolarının alt yapılarını hazırlıyoruz. Web siteniz ile ilgili diğer çalışmamız ise (SEO) çalışmamız. Bu çalışma web siteniz için büyük önem arz etmektedir. Yapmış olduğumuz bu çalışma sayesinde sizin sitenizi Google arama motorunda üst sıralara çıkartıyoruz. Bunun yanında web sitenizi sosyal medya sitelerindeki bilinilirliğini arttırmak için sosyal medya danışmanlarımız ile birlikte çalışmalar yapmaktayız. Web sitenizin farklı kişiler tarafından keşfedilebilmesi için mobil uygulamalarda en üst sıralara çıkarmak için çalışmalar yapıyoruz. Ülkemiz genelinde mobil kullanımın yaygın olduğu için bu işlemde oldukça önemlidir. Bu sayede firmanızı daha çok kişi tarafından keşfedilmesini sağlıyoruz. Bodur Medya olarak müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız.

Reklam Çözümleri

Düşük maliyetlerle yapılan reklamların erişim sayılarını arttırma konusunda benzersiz bir yaklaşım sergiliyoruz. Reklamlarınızı etkili bir şekilde hedef kitleye ulaştırmak ve markanızı daha geniş bir kitleye duyurmak için yaratıcı çözümler sunuyoruz.

BodurMedya

Vizyonumuz

Sektörde öncü ve yenilikçi bir marka olmaktır. Müşterilerimize sürdürülebilir ve başarılı reklam stratejileri sunarak onların büyümesine katkıda bulunmak istiyoruz. Güçlü bir marka imajı oluşturmak, kreatif fikirleri hayata geçirmek ve geniş bir müşteri portföyü oluşturarak reklam sektöründe liderlik etmek hedeflerimiz arasındadır. Her geçen gün gelişim göstererek sektörde öncü bir ajans olarak tanınmak ve markalarımızın başarılarını artırmak için çalışıyoruz.

Misyonumuz

Reklam ajansımızın misyonu, müşterilerimize etkili ve yaratıcı reklam çözümleri sunmaktır. Amacımız, markamızın tanıtımını yaparak müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır. Profesyonel bir ekiple çalışarak projelerimizi zamanında ve kaliteli bir şekilde tamamlamayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir ve işbirliği içinde çalışarak onlara en iyi sonuçları sunmayı amaçlıyoruz.

Positive woman in cashmere sweater with sweet smile looks at camera and poses in workplace with lap

İşini büyütmek ister misin?

İşini büyütmek için hemen bizimle tanış, Bodurmedya'nın farkını hisset.

İletişim
Saray Mahallesi Küçüksu Caddesi No: 62 Kat 3, Daire 37 Antasya Residence Ümraniye, İstanbul

Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Ofisimizi ziyaret etmeden önce randevu oluşturmayı unutmayınız.

Şimdi Bizimle Tanış

Dijital pazarlama teklifi ve online görüşme almak için formu doldurabilirsiniz.