Tanışalım!

Hakkımızda

Hakkımızda

Gelişen teklonojiyle birlikte hareket edip sizlere farklı projeler ile destek olmak amacıyla Bodur Medya ekibi olarak sektörde bakış acısını degiştirmeye geldik.

En İyi Web Çözümleri

360 Ajans, Arama motoru, E-Ticaret, Grafik Tasarım, Mobil Uygulamalar, Sosyal Medya, Web Tasarım, Yazılım Geliştirme gibi hizmetlerimizle sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak çalışma arkadaşlarımızla, en iyi hizmet verebilmek için bir araya geldik.

Ülkemiz genelinde internet kullanımının artması ile birlikte internete olan ilgi her geçen gün artış göstermektedir. Bu artışı fırsata dönüştürmek sizin elinizde. İnternet aracılığıyla çok iyi yerlere gelebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Web sitesi sahibi olmanız. Web sitesi sayesinde firmanız ya da markanızı daha geniş kitlelere duyurma fırsatına sahip olmaktasınız. Bu işlemi en iyi şekilde sizlere sunabilmek için Bodur Medya olarak derin araştırmalar yapmaktayız. Web sitenizi hazırlarken yaptığımız diğer çalışmalardan gelin hep beraber öğrenelim.

İlk olarak grafik tasarımı yapıyoruz. Grafik tasarımı sitenizi diğer sitelerden ayıran en önemli işlemlerden bir tanesidir. Bodur medya olarak daha önce kullanılmamış etkileyici tasarımlar yapmaktayız. Yapmış olduğumuz bu tasarımlar sayesinde siteniz daha kaliteli hale gelmektedir. Sonrasında ise 360 ajans diye anlandırdığımız çalışmamıza başlıyoruz. Bu çalışmamız sayesinde sitenizde yer alan görselleri seçiyoruz ve sizin sitenizde paylaşmak istediğiniz tanıtım videolarının alt yapılarını hazırlıyoruz. Web siteniz ile ilgili diğer çalışmamız ise (SEO) çalışmamız. Bu çalışma web siteniz için büyük önem arz etmektedir. Yapmış olduğumuz bu çalışma sayesinde sizin sitenizi Google arama motorunda üst sıralara çıkartıyoruz. Bunun yanında web sitenizi sosyal medya sitelerindeki bilinilirliğini arttırmak için sosyal medya danışmanlarımız ile birlikte çalışmalar yapmaktayız. Web sitenizin farklı kişiler tarafından keşfedilebilmesi için mobil uygulamalarda en üst sıralara çıkarmak için çalışmalar yapıyoruz. Ülkemiz genelinde mobil kullanımın yaygın olduğu için bu işlemde oldukça önemlidir. Bu sayede firmanızı daha çok kişi tarafından keşfedilmesini sağlıyoruz. Bodur Medya olarak müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız.

0+
Tamamlanan Proje
0
Olumlu Geri Dönüş
0K
Türkiye Geneli Müşteri
0
Referans