Sosyal Medya

Yönetimi Nedir ?

Post Paylaşımları
Post Paylaşımları

Postlar genellikle video , fotograf ve hastag içeren paylaşımlardır. Postların kullanıcıların ilgisini çekmesi önemlidir.

Repostlar
Repostlar

Instagram'da bir kullanıcı tarafından paylaşılan bir içeriğin bazı sosyal medya araçları ile farklı bir kullanıcı tarafından paylaşıldığını göstermektedir.

Story Paylaşımları

Story'ler günlük hikayelerdir. her 24 saatte sıfırlanırlar. Sosyal medya hesaplarınızın hergün en az 4 adet story'ye ihtiyaci vardır.

Story Paylaşımları
Doğru Hashtag Kullanımı

Doğru hashtag kullanımı paylaşımınızı keşfet'e düşüreceği gibi hedef kitlenize de doğrudan etki edecektir.

Mesaj Kutusu Kontrolü

Müşterileriniz tarafından gönderilen mesajlara en fazla 5- 10 dakika içerisinde dönüş yapmanız gerekir.Bu süre uzadığında kullanıcıyla etkileşime giremeyebilirsiniz.

Doğru Profil Kullanımı

Sosyal medya hesaplarınızda biyografi kısmını doğru ve etkili kullanmalısınız.Müşterilerinizin göreceği ilk kısım burası olacaktır.

Neden Danışmanlık Almalıyım ?

7/24 Saat Destek

BodurMedya olarak, müşterilerimize 7/24 destek sağlıyoruz.Müşteri temsilcimiz, sizinle WhatsApp üzerinden etkileşim halinde olacak. Mesajlarınıza hızlıca yanıt vererek sorunlarınızı çözüme kavuşturacak ve ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde cevap verecektir.Sorunlarınızı olağanüstü bir özenle ele alarak, çözüm odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz. Amacımız, size her zaman yardımcı olmak ve taleplerinizi en iyi şekilde karşılamaktır.Size değer veriyor ve başarılı bir işbirliği için elimizden gelenin en iyisini yapmaya kararlıyız. Sorularınızı, önerilerinizi veya herhangi bir konuda yardım taleplerinizi çekinmeden bize iletebilirsiniz.

Neden İhtiyacım var?

İşletmenizin sosyal medya varlığını yönetmek, marka bilinirliğini artırmak, hedef kitlenize ulaşmak ve daha fazla müşteri çekmek için kritik bir adımdır.Sosyal medya yönetiminde uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz ve alanında uzmanlaşmış bir ekip tarafından destekleniyoruz. Sizi en iyi şekilde temsil etmek ve işletmenizin hedeflerine ulaşmasını sağlamak için stratejik bir yaklaşım benimseyiyoruz. BodurMedya olarak, sosyal medya yönetimi uzmanlarımız ile işletmenizin online varlığını en üst düzeye çıkarmak için gereken her şeyi sunuyoruz. Sizi rakiplerinizin önüne çıkaracak, markanızın güçlü bir şekilde temsil edilmesini sağlayacak ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacağız.

Sosyal Medya Yönetimi Faydaları

Yaratıcı İçerikler

Sosyal medya, güçlü bir marka kimliği oluşturmanızı sağlayan mükemmel bir platformdur. BodurMedya olarak, işletmenizin benzersiz özelliklerini vurgulayan yaratıcı içerikler ve stratejik paylaşımlarla marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Böylelikle işletmenizin hedef kitlesi üzerinde kalıcı bir izlenim bırakmanızı sağlıyoruz.BodurMedya olarak, hedef kitlenizi iyi analiz ediyor ve ilgi çekici içeriklerle onlarla etkileşime geçiyoruz. Bu sayede takipçilerinizin dikkatini çekiyor, onları markanıza dahil ediyor ve sadık bir müşteri kitlesi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Rekabet Arttırma

Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, işletmenizin başarısına katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Geliştirdiğimiz stratejilerimizle sektörünüzdeki rekabet ortamında yerinizi güçlendirmek için çabalıyoruz. Müşterilerinizin dikkatini çekecek yaratıcı içerikler oluşturarak sosyal medya platformlarında varlığınızı güçlendireceğiz.Sosyal medya platformlarının potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek işletmenizin büyümesine destek olacağız.Profesyonel ekibimiz sayesinde sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanarak markanızı ön plana çıkarmayı hedefliyoruz.

Strateji Belirleme

Sosyal medya platformları, sürekli olarak değişen trendlere ev sahipliği yapmakta.İşletmenizin sektöründe güncel trendleri ve bu trendlere uygun içerikler oluşturarak rekabeti arttırıyoruz.Bu sayede markanızın rakiplerinizin önünde olmanızı ve hedef kitlenizin dikkatini çekmesini sağlıyoruz.Gerekli stratejileri titizlikle analiz ediyor ve işletmenizin hedeflerine en uygun stratejileri belirliyoruz. Sürekli olarak kampanyaları izleyerek ve verileri analiz ederek performansınızı takip ediyoruz. Bu sayede işletmenizin sürekli olarak büyümesini sağlıyor ve hedeflerinize ulaşmanızı destekliyoruz.

BodurMedya

Sosyal Medya Yönetimi Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya yönetimi, bir marka veya kişi adına sosyal medya platformlarında içerik oluşturma, paylaşım yapma, etkileşimleri yanıtlama ve takipçi büyütmeyi içeren bir stratejidir.

Sosyal medya yönetimi, bir markanın veya kişinin hedef kitleye erişimini artırır, marka bilinirliğini yükseltir, müşterilerle etkileşimi sağlar ve marka imajını yönetir.

En popüler sosyal medya platformları arasında Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ve YouTube bulunur. Seçilen platformlar, hedef kitleye en uygun olanlardır.

Sosyal medya yönetimi için bazı stratejiler şunlardır: hedef kitle analizi, içerik oluşturma ve planlama, etkileşimi artırma, reklam kampanyaları yürütme ve takipçi yönetimi.

Sosyal medya yönetimi için yaygın kullanılan araçlar Hootsuite, Sprout Social, Buffer gibi sosyal medya planlama ve yönetim araçlarıdır.

Sosyal medya yönetimi ölçülebilirlik için farklı metrikler kullanılır. Bunlar arasında takipçi sayısı, etkileşim oranı, paylaşımların erişimi ve etkisi, dönüşüm oranları gibi faktörler bulunur.

Sosyal medya yönetimi için paylaşılacak içerikler, markanın veya kişinin hedef kitleye değer katmasını sağlamalıdır. Bunlar, makaleler, videolar, infografikler, indirimler, yarışmalar, kullanıcı oluşturulan içerikler olabilir.

İçerik paylaşım sıklığı, platforma ve hedef kitleye bağlı olarak değişir. Genel olarak, düzenli ve tutarlı bir paylaşım programı, takipçilerin ilgisini korumak için önemlidir.

Sosyal medya krizleri, hızlı ve etkili şekilde ele alınmalıdır. Müşteri sorunlarını hızlıca yanıtlayarak ve sorunları çözerek krizlerin etkisi azaltılabilir.

Sosyal medya yönetimi, zaman ve kaynak yoğun bir süreç olabilir. Birçok marka veya kişi, profesyonel bir sosyal medya yönetim ajansından destek almayı tercih eder çünkü bu, daha etkili bir strateji ve daha iyi sonuçlar elde etmek için gereken uzmanlığı sağlar.

İşini büyütmek ister misin?

İşini büyütmek için hemen bizimle tanış, Bodurmedya'nın farkını hisset.

İletişim
Saray Mahallesi Küçüksu Caddesi No: 62 Kat 3, Daire 37 Antasya Residence Ümraniye, İstanbul

Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Ofisimizi ziyaret etmeden önce randevu oluşturmayı unutmayınız.

Şimdi Bizimle Tanış

Dijital pazarlama teklifi ve online görüşme almak için formu doldurabilirsiniz.