Web Sitesi

Önemi ?

Mobil Uyumluluk
Mobil Uyumluluk

Geliştirdiğimiz bütün web siteleri tamamen mobil uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.Tamamen seo dostu web siteleri oluşturuyoruz.

Kurumsal Web Siteleri
Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal web siteleri ile işletmenize yeni bir kimlik veriyoruz.Sizlerde markanızı 1 adım ileriye taşıyın.

Yazılım Teknik Destek

Web sitenizdeki teknik veya tasarımsal hataları düzenliyoruz.İstediğiniz tasarımı web sitenize entegre ediyoruz.

Yazılım Teknik Destek
BodurMedya

Yazılım Hizmetleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal bir web sitesi, bir şirket veya işletmenin marka, ürün ve hizmetlerini tanıtmak, iletişim kurmak, müşteri memnuniyetini artırmak gibi amaçlarla oluşturulan web sitesidir.

Kurumsal bir web sitesi, şirketin kimliği ve marka değeri dikkate alınarak profesyonel tasarımcılar tarafından planlanır ve oluşturulur. Bu süreçte kullanıcı dostu arayüz, mobil uyumluluk, estetik tasarım gibi unsurlar göz önünde bulundurulur.

Kurumsal bir web sitesi, şirketin profesyonel ve güvenilir bir imaj sergilemesini sağlar, marka bilinirliği artırır, potansiyel müşterileri çeker ve işletmeye online bir varlık kazandırır.

Kurumsal web sitesi veya e-ticaret paketi hazırlatmak için bütçe büyük ölçüde tasarım seçeneklerine, özelliklere, özelleştirmelere ve firmanın tercihlerine bağlıdır. Genel olarak bütçeler farklılık gösterebilir, ancak bir kurumsal web sitesi veya e-ticaret paketi için kaliteli bir çözüm için genellikle binlerce dolarlık bir bütçe gerekmektedir.

Kurumsal web sitesi veya e-ticaret paketleri projelerine bağlı olarak teslim süreleri değişebilir. Özel tasarımlar, özellikler ve entegrasyonlar projenin süresini etkileyebilir. Genellikle, bu tarz projeler birkaç hafta ile birkaç ay arasında tamamlanabilir.

E-Ticaret paketi, bir işletmenin çevrimiçi mağazasını oluşturmak ve yönetmek için ihtiyaç duyduğu yazılım, altyapı ve hizmetlerin bir kombinasyonudur.

E-Ticaret paketleri, web sitesi tasarımı, ürün katalogu yönetimi, ödeme ve sipariş yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), lojistik entegrasyonu, raporlama ve analiz gibi bir dizi özellik içerir.

E-Ticaret paketleri farklı ölçeklerdeki işletmelere uygun olabilir. Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler, online satış yapmak ve müşterilerine kolay erişim sağlamak için e-ticaret paketlerini tercih edebilirler.

E-Ticaret paketleri farklı ölçeklerdeki işletmelere uygun olabilir. Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler, online satış yapmak ve müşterilerine kolay erişim sağlamak için e-ticaret paketlerini tercih edebilirler.

Bütün e-ticaret paketleri, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) için gerekli özelliklere sahiptir. SEO dostu URL yapılandırması, meta etiket yönetimi, site haritası ve hızlı sayfa yüklemesi gibi özellikler genellikle mevcuttur.

İşini büyütmek ister misin?

İşini büyütmek için hemen bizimle tanış, Bodurmedya'nın farkını hisset.

İletişim
Saray Mahallesi Küçüksu Caddesi No: 62 Kat 3, Daire 37 Antasya Residence Ümraniye, İstanbul

Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Ofisimizi ziyaret etmeden önce randevu oluşturmayı unutmayınız.

Şimdi Bizimle Tanış

Dijital pazarlama teklifi ve online görüşme almak için formu doldurabilirsiniz.