Seo & Sem Danışmanlığı

Seo Danışmanlığı
#seodanışmanlığı

Web Siteniz
Yükselişe Geçsin

Kurumsal SEO danışmanlığı, şirketlerin arama motoru optimizasyonu için yol haritaları oluşturmak, geleceğe dönük planlar hazırlamak ve web sitelerinin performansını artırmak amacıyla sunulan bir hizmettir. E-ticaret SEO danışmanlığı ise e-ticaret sitelerinde bulunan ürünlerin arama motorlarında daha iyi performans göstermesi için verilen özelleştirilmiş bir hizmettir.

#googleadsreklamları

Maksimum Verim
Minimum Maliyet

Google Ads reklamları, çevrimiçi varlığınızı artırmak ve potansiyel müşterilere ulaşmak için etkili bir yöntemdir. Bodur Medya ile web sitenizde bu reklamları kullanarak, hedeflediğiniz kitleye daha kolay erişebilir ve işletmenizi büyütebilirsiniz

Google Ads Reklam Danışmanlığı
Mobil Uygulama Reklamları
#mobiluygulamareklamları

Modern
Daha Fazla İndirme

Mobil uygulama reklamları , işletmelerin mobil platformlarda geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan güçlü bir pazarlama aracıdır. Bu reklamlar, özellikle mobil cihazlarda aktif olan kullanıcılara erişmek isteyenler için ideal bir seçenektir. Mobil uygulama reklamları, hedeflenen kullanıcıları etkili bir şekilde çekmek ve uygulamanızı daha fazla indirme ve kullanım elde etmek için önemli bir rol oynar.

İşini büyütmek ister misin?

İşini büyütmek için hemen bizimle tanış, Bodurmedya'nın farkını hisset.

İletişim
Saray Mahallesi Küçüksu Caddesi No: 62 Kat 3, Daire 37 Antasya Residence Ümraniye, İstanbul

Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Ofisimizi ziyaret etmeden önce randevu oluşturmayı unutmayınız.

Şimdi Bizimle Tanış

Dijital pazarlama teklifi ve online görüşme almak için formu doldurabilirsiniz.